Mapa strony    Archiwum

Rodzina Szkół im.Jana Pawła II

BIP         EFS

KONKURSY POZOSTAŁE

 

 


28 listopada 2017 r.IX Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego

Odbył się szkolny etap IX edycji Dzielnicowego Konkursu Języka Angielskiego, organizowanego przez Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich przy ul. Majdańskiej 30/36. Konkurs jest objęty honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Miasta Stołecznego Warszawy, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego. Do finału zakwalifikowali się czterej uczniowie Technikum Spożywczo-Gastronomicznego im. Jana Pawła II: Aleksandra Świć (kl. IF), Piotr Wilczyński (kl. IC), Damian Kołbuk (kl. IIIBC) i Daniel Pawłowski (kl. IIIBC). Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!


21 października 2017 r.

Uczennice naszej szkoły Sara Frączek z klasy IVEF i Klaudia Wielądek z klasy IIB wzięły udział w Przeglądzie Osieckowym „Taką nas ścieżką poprowadź”. Znalazły się w gronie osób zafascynowanych twórczością Agnieszki Osieckiej.

Uczestnicy śpiewali znane piosenki autorki lub inspirowani jej utworami pisali wiersze. Sara zajęła II miejsce w etapie literackim pisząc tekst pt. „Osiecka, to jest to”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


29 września 2017 r.

Obchodziliśmy w naszej szkole VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.Większa część uczniów wzieła udział w zawodach polegających na rozwiązywaniu łamigłówek logicznych. Do zabawy przyłączyli się także niektórzy nauczyciele wśród nich Pani Dyrektor.

Najlepsze wyniki uzyskali:

KLASY I
- Radosław Kostecki
- Patrycja Karwowska
- Małgorzata Oniszk
- Sebastian Dziedzic
- Patryk Roźnawski
- Mikołaj Sitarek
- Karolina Gawlik
- Krystian Jaśkiewicz

KLASY II
- Mateusz Padzik
- Cezary Szachsznajder
- Karolina Zakrzewska
- Michał Strojny
- Adrian Gumowski
- Jędrzej Wiśniewski

KLASY III
- Marlena Popłońska
- Karol Suchecki
- Magdalena Wojciechowska
- Ewelina Paszek
- Krystian Sawicki
- Vitalii Mychaniuk

KLASY IV
- Wioletta Zwierzyńska
- Marta Weber

Do wiedzy przez zabawę. Organizatorzy gratulują umiejętności oraz niekonwencjonalnego spojrzenia na matematykę, życząc sukcesów w dalszej nauce.

CMS by Jaaz